General

👈👈 Doubletree By Hilton 5* – Kemer/Turqi

🌴🌴 Cmimi 775💰 euro personi , ultraallinclusive !!!
🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷 Turkey Vacations 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷
🛫Nisja 17/06

Perfshihet ne cmim 💰 :
✈ Udhetimi vajtje-ardhje me Charter
🚕 Transferta Aeroport-Hotel-Aeroport
🏩Akomodimi ne dhome 1 jave
⭕Koncepti #Ultraallinclusive🍹🍽

Per rezervime dhe informacion me te detajuar na kontaktoni:
📩 Facebook
📩 Instagram
📞 +35542205622
📞 +355697237445
📧 fly_travel_1@hotmail.com
Ose na vizitoni ne:
www.fly-travel.al