General

Pgs Hotels Kiris Resort 5*

Nisja 17.06 💦💦💦💦
Cmimi 625 euro personi ===> 1 Jave pushime #allinclusive
————————————————————
Perfshihet ne cmim 💰 :
✈ Udhetimi vajtje-ardhje me Charter
🚕 Transferta Aeroport-Hotel-Aeroport
🏩Akomodimi ne dhome 1 jave
⭕Koncepti #Allinclusive🍹🍽

Per rezervime dhe informacion me te detajuar na kontaktoni:
📩 Facebook
📩 Instagram
📞 +35542205622
📞 +355697237445
📧 fly_travel_1@hotmail.com
Ose na vizitoni ne:
www.fly-travel.al