General

Sunis Elita Beach Resort 5*
19 Qershor – 7dite, per vetem 599 euro personi
-🇹🇷Turkey,Side !

🏊😍 1 jave vetem ju dhe deti 🌊🌊🌴
———————————————————-
Perfshihet ne cmim 💰 :
✈ Udhetimi vajtje-ardhje me Charter
🚕 Transferta Aeroport-Hotel-Aeroport
🏩Akomodimi ne dhome 1 jave
⭕Koncepti #Ultraallinclusive🍹🍽

Per rezervime dhe informacion me te detajuar na kontaktoni:
📩 Facebook
📩 Instagram
📞 +35542205622
📞 +355697237445
📧 fly_travel_1@hotmail.com
Ose na vizitoni ne:
www.fly-travel.al