General

Mali i zi , Budva

Viti i Ri ne Avala Resort & Villas

================================================
Nisja: 30,31 Dhjetor – 210 € pp  #2nete #akomodim#dhomeStandard
Nisja: 29,30,31 Dhjetor -263 € euro pp#3nete #akomodim #dhomeStandard
=================================================
 Ne cmim perfshihet :
-Akomodimi me mengjes ofruar e stilit bufe.
-Nje pije mireseardhje ne date 31.12.2017.
-Darka Gala ne date 31.12.17 ofruar e stilit bufe ne restorant Avala.
dreke ne date 01.01.2018.
-Check in heret/Check out ne baze disponibiliteti.

-Perdorimi : Pishines,Fitnes,Saunas,Xhakuzit,
banjo Turke.
=================================================
#Freethings 
Falas Parkimi dhe WIFI ne gjithe hapesiren e hotelit. 
=================================================
 Kujdes 
Nuk eshte e perfshire Taksa #Turistike 1.5 € personi ne dite.
Transporti individual
================================================
Per rezervime dhe informacion me te detajuar na kontaktoni:
Facebook
Instagram
+35542205622
+355696134737/+355696561019
fly_travel_1@hotmail.com

Available departures

Unfortunately, no places are available on this tour at the moment